.

.

100pcs Пиратски Накит Богатство Градите Пиратска Партија ќе се Сретне Партија Украси Акрилик Стакло Камења Вазна Додатен Confetti

100pcs Пиратски Накит Богатство Градите Пиратска Партија ќе се Сретне Партија Украси Акрилик Стакло Камења

Оценка на посетителот:

DEN 355.20
Залиха
Достапно за нарачка


100pcs Пиратски Накит Богатство Градите Пиратска Партија ќе се Сретне Плен Партија Украси Избрани Бои Акрилик Стакло Камења, Дијаманти Вазна Додатен Confetti Табела Растера Пиратски Богатство Лов Настан 100 компјутери. по торба Околу 2 cm*1cm секој Избрани бои, ќе се разликуваат во Голема партии, декорација, претендираат време или како фаза проп да се Пополни вашиот goody кеси или декорирате вашата следна дури и Идеална за секое богатство лов настан Работи како вазна додатен премногу да се Пополни вашиот goody торби и богатство градите со пиратски услуги и играчки како овие најголемиот Дел Пиратски Накит. Богатство накит исто така се идеални за употреба како сценски реквизити и партија украси. Богатство накит се идеални за било богатство лов настан. Имаме пиратска партија ќе се сретне и пиратски украси што треба да се направи вашиот пиратска партија хит.

Карактеристики на предлогот

Повод:
Забава,Роденден
Бренд Име:
Felizever
Број На Модел На:
A-0063
Шема:
Никој
Материјал:
Акрилик
Број на Компјутери:
100pcs

Купувачи како што избираат