.

.

LUOTEEMI Јасно Бисер во Облик на Кубен Циркони Свадба Pendant Ѓердан за Жените Невести со Симулирани Бел Бисер Капки Ѓердан

LUOTEEMI Јасно Бисер во Облик на Кубен Циркони Свадба Pendant Ѓердан за Жените Невести со Симулирани Бел Бисер

Оценка на посетителот:

DEN 327.00 -38 %
DEN 527.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Канцеларија/кариера
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
N-2017101801-22D08
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
34MM*12MM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
5.86g
Големина:
34mm*12mm

Купувачи како што избираат