.

.

Песок никел sraight 3,5 мм женски е 2.5 mm машки 4 песни стерео адаптер за полнач

Песок никел sraight 3,5 мм женски е 2.5 mm машки 4 песни стерео адаптер за полнач

Оценка на посетителот:

DEN 65.28
Залиха
Достапно за нарачка


3.5 mm женски е 2.5 mm машки 4 песни стерео адаптер за полнач
Опис :
1. Производ : Brand New од 3,5 женски 2.5 машки Адаптер
2. Лесни, високо квалитетен стерео 3,5 mm приклучок.
Пакет се вклучени :
1 x 2.5 до 3.5 конектор

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
OL1050
Бренд Име:
LiiUoDo
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Злато
Пол:
2.5 машки 3,5 женски
боја:
Песок никел
Должина:
35mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат