.

.

10Gbps 4FT USB 3.1 Тип-C тип c Заклучување Конектор за Стандарден USB 3.0 Кабел за Податоци USB3.0 USB-c 1.2 m Со Панел Планината Завртка

10Gbps 4FT USB 3.1 Тип-C тип c Заклучување Конектор за Стандарден USB 3.0 Кабел за Податоци USB3.0 USB-c 1.2

Оценка на посетителот:

DEN 571.20
Залиха
Достапно за нарачка


USB 3.1 Тип-C Заклучување Конектор да Стандард USB3.0 Кабел
Со Панел Планината заклучување со Завртки
Должина : 120cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветер
за Лаптоп & Таблета & Хард Диск

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
120cm
Бренд Име:
CY
Тип:
USB Адаптер
Број На Модел На:
УЗ-045
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат