.

.

Сопствени 3d огромни мурали, САД Куќи Калифорнија Замокот Градови de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба модерна позадина дизајн

Сопствени 3d огромни мурали, САД Куќи Калифорнија Замокот Градови de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3d огромни мурали, САД Куќи Калифорнија Замокот Градови de papel parede,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба модерна позадина дизајн

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат