.

.

Азбука/Писма Рамен Пони Мешана Боја Монистра За Накит Одлуки 100pcs 8мм MT1404X

Азбука/Писма Рамен Пони Мешана Боја Монистра За Накит Одлуки 100pcs 8мм MT1404X

Оценка на посетителот:

DEN 88.80
Залиха
Достапно за нарачка


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Approx8 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја Burlywood
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1404 X
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
clanroy
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.24g
Број На Модел На:
MT1404X
Големина:
8мм
Цел:
хривнија & играчка за деца
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm

Купувачи како што избираат