.

.

2X Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade за ФОЛКСВАГЕН Поло Буба Голф 4 5 7 6 3 Passat Б5 Б6 T5 Touran T4 Бора Caddy Tiguan Touareg Sharan

2X Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade за ФОЛКСВАГЕН Поло Буба Голф 4 5 7 6 3 Passat Б5 Б6 T5 Touran

Оценка на посетителот:

DEN 372.00 -27 %
DEN 510.24
Залиха
Достапно за нарачка

2 X Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade за "ФОЛКСВАГЕН" Поло Буба Голф 4 5 7 6 3 Passat Б5 Б6 T5 Touran T4 Бора Caddy Tiguan Touareg Sharan Карактеристики : 1.Автомобил завеса Страна на прозорецот сенка е направена од полиестер тафт материјал. 2.Тоа го блокира сонцето,што вашето дете побезбедно и вашиот автомобил кулер. 3.Намалување на топлина, Заштита на вашиот автомобил внатрешни работи од сонцето. 4.Ја спречува оштетување и марки на автомобил вратата очила,ја Подобрува протокот на воздух во автомобил. 5.Вшмукување пехари се предвидени да се држиме за автомобил прозорецот Карактеристики : Материјал : 190 T обложени со сребрена полиестер тафт Боја : Црна+Сребро Една страна сребро одраз,од Една страна црна сенка,двострано достапни Големина : 70x52cm/27.55x20.47" Пакетот Вклучува : 2 парчиња Автомобил Sunshade Завеса 6pcs вшмукување чаши Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Сите предмети може да биде песна. Ние ќе ги искористиме Ali Express Стандард Превозот како наш основен превозот метод,бродот на парцели за речиси секоја земја во светот, и нормално предизвикани нема прилагодено должност.Времето за испорака е за 9-35 дена, понекогаш тоа ќе биде подолго.тоа е безбедно,службено лице и економски. Undelivery Надомест : ако стоката се undelivery во рамките на превозот време,ние ќе им понуди полн со пари наплата или испрати стоката повторно. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
3D
Објектот Ширина:
52cm
Објектот Висина:
1cm
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Должина:
70cm
Име На Модел:
за ФОЛКСВАГЕН
Бренд Име:
TPZLTWI
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
52cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
190T обложени со сребрена полиестер
боја:
Црна+сребро.
Големина:
70x52cm/27.55x20.47
функција 1:
За ФОЛКСВАГЕН Passat B7
Карактеристика 2:
За ФОЛКСВАГЕН jetta
функција 3:
ЗА ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4
карактеристика 4:
За ФОЛКСВАГЕН Голф MK4
Карактеристика 5:
За ФОЛКСВАГЕН Scirocco
Функција 6:
За ФОЛКСВАГЕН Поло 6R
Карактеристика 7:
За ФОЛКСВАГЕН Голф MK2
Функција 8:
За ФОЛКСВАГЕН passat б5.5

Купувачи како што избираат