.

.

50 компјутери Добра Девојка Грешка Коса Додатоци Лак Клип Цвет кошница сончоглед блум floweriness

50 компјутери Добра Девојка Грешка Коса Додатоци Лак Клип Цвет кошница сончоглед блум floweriness

Оценка на посетителот:

DEN 1420.00 -15 %
DEN 1670.40
Залиха
Достапно за нарачка


~~~~ОПИС~~~~
Ќе се понуди на 50 Компјутери сопствени направени убава Различни Цвет клипови.
Можете да изберете од цут, Цвет кошница, сончоглед,floweriness итн. Во прилог на наредени 1.78" single prong алигатор клипови. Толку слатко.
Ве молиме избор според сериски број на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови и клипови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте предвид дека бои може да се разликува малку од фотографијата.
Ние обезбедуваме бесплатен подарок boxs за овие клипови, ве молиме видете на сликата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Цвет кошница
Цвет Црвена и Розова Цвет
сончогледот
блум
floweriness
Предности
1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
3.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
4. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат