.

.

240Pcs/Set AMP/Tyco Водоотпорен 12V Електрични Конектори за Полнење 1/2/3/4/5/6 Начин Pin

240Pcs/Set AMP/Tyco Водоотпорен 12V Електрични Конектори за Полнење 1/2/3/4/5/6 Начин Pin

Оценка на посетителот:

DEN 495.00 -7 %
DEN 532.32
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1-Pin-от, 2-Pin, 3-Pin-от, 4-Pin, 5-Pin-от и 6-Pin Supersealed Водоотпорен Електрични Wire Конектор Поставува со Стандард и Мини Нож Осигурувачи. Dustproof, водоотпорен, висока уреди со покажувач на перформансите на барање електричниот систем. Висок притисок, сигурна безбедна конекција, нема слобода, лесни. Обоени осигурувачи за лесно препознавање, заштитете го вашиот автомобил и електричен уред од краток спој, преоптоварување, итн. Одлично за мотор, мопед, автомобил, камион, quad велосипед, караван, морски, џет ски, чамци, итн. Карактеристики : Материјал : Пластични+Метал Количина : 240 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1-Пин Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 2 x Еден Pin Машки Конектор за Домување И Вметнете 2 x Еден Pin Женски Конектор за Домување И Вметнете 2 x Машки Терминал 2 x Женски Терминал 4 x Силиконската Гума Кабел Печат 2-Pin Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 3 x Две Пина Машки Конектор за Домување И Вметнете 3 x Две Пина Женски Конектор за Домување И Вметнете 6 x Машки Терминал 6 x Женски Терминал 12 x Силиконската Гума Кабел Печат 3-Pin Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 3 x Три Пина Машки Конектор за Домување И Вметнете 3 x Три Пина Женски Конектор за Домување И Вметнете 9 x Машки Терминалот 9 x Женски Терминал 18 x Силиконската Гума Кабел Печат 4-Pin Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 2 x Четири Пина Машки Конектор за Домување И Вметнете 2 x Четири Пина Женски Конектор за Домување И Вметнете 8 x Машки Терминал 8 x Женски Терминал 16 x Силиконската Гума Кабел Печат 5-Пински Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 2 x Пет Пина Машки Конектор за Домување И Вметнете 2 x Пет Пина Женски Конектор за Домување И Вметнете 10 x Машки Терминалот 10 x Женски Терминал 20 x Силиконската Гума Кабел Печат 6-Pin Сет од Водоотпорен Конектор Приклучок : 2 x Шест Пина Машки Конектор за Домување И Вметнете 2 x Шест Пина Женски Конектор за Домување И Вметнете 12 x Машки Терминал 12 x Женски Терминал 24 x Силиконската Гума Кабел Печат Автомобилската Стандард Сечилото Осигурач : 2 x 7.5 Amp (Црна) 2 x 10 Amp (Црвена) 2 x 15 Amp (Сина) 2 x 20 Amp (Жолт) 2 x 25 Amp (Транспарентна) 2 x 30 Amp (Зелена) Автомобилската Мини Нож Осигурувачи : 2 x 5 Amp (Портокал) 2 x 10 Amp (Црвена) 2 x 15 Amp (Сино) 2 x 20 Amp (Жолт) 2 x 25 Amp (Транспарентна) 2 x 30 Amp (Зелен)

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
517A1A60433
Бренд Име:
OOTDTY

Купувачи како што избираат