.

.

Liitokala Нови Оригинални 18650 2500mAh батеријата INR1865025R 3.6 V празнење 20A посветен Моќ батеријата + DIY Никел лист

Liitokala Нови Оригинални 18650 2500mAh батеријата INR1865025R 3.6 V празнење 20A посветен Моќ батеријата +

Оценка на посетителот:

DEN 216.00 -25 %
DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот : произведено во Кореја Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиум-јон батерии+ Никел лист Батерија Тип : INR18650-25 R Капацитетот на Батеријата : 18 * 66 (mm) Батерија материјал : Литиум-јонска (li-ion литиум-јонска батерија) батериски напон : 3.6 V Номинална капацитет : 2500 m Ah Батерија Струја : 20 A континуирано крварење, повеќе моментален струја. Батеријата Тежина : 45 г Апликација Тип : Електронска Цигара HM електрични алатки, wheelarrow, електрични icycles, батерии и други воени медицински комуникација. Полнење и празнење критериуми : 500-1000 пати повисоки отколку на полнење напон од 4.2 V во вршењето напон 2.5 V cut-off

Карактеристики на предлогот

Батеријата Број:
1-6PCS
Број На Модел На:
INR1865025R
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*6mm

Купувачи како што избираат