.

.

12 Слајдови Божиќ Декоративни Проектор Светла Божиќ Ласерски Снегулка Проектор Затворен Отворено LED Водоотпорен Пејзаж Светла

12 Слајдови Божиќ Декоративни Проектор Светла Божиќ Ласерски Снегулка Проектор Затворен Отворено LED Водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 1536.00 -20 %
DEN 1919.52
Залиха
Достапно за нарачка

12 Слајдови Божиќ Декоративни Проектор Светла Божиќ Ласерски Снегулка Проектор Затворен Отворено LED Водоотпорен Пејзаж Светлата Страна Декорација
Пакетот Вклучува :
1*LED проектор светлина
1*адаптер, велика БРИТАНИЈА/САД/AU/ЕУ приклучок
1*База
1*Спајк
12* картичка
1*Монтажа додаток сет
Карактеристики :
1.LED ласерската светлина која е погодна за користење во ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година и партијата.
2.Мала големина и лесно да се работи, да се пресели автоматски, заземаат повеќе забава за вашата партија и фестивал.
3.12 компјутери картичка покажува шарени снешко, снегулка, дух, пајакот, череп, срцето, лист, ѕвезда, сегашноста, итн. Сите видови на обрасци ги задоволат сите ваши потреби за различни фестивал и партија.
4.Водоотпорен(IP44), дури и употреба на дожд времето, но не смеете да ги користите во поројниот дожд времето.
5.Лесен за инсталација : до 180 степени осветлување агол, пакет се вклучени база и спајк, оваа светлина може да биде инсталиран на ѕид или е вметната во вашата градина тревникот.
6.Одлична за деца : совршено во почетниот партија, бар, кафуле, паб, ноќта на Вештерките, Божиќ, итн.
Забелешки :
Ве молиме не го погледне во светлината директно, во случај тоа може да ги оштети вашите очи.

Карактеристики на предлогот

боја:
ЕУ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, Приклучете НИ се
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Срцето,Цртан Слика,Ѕвезда
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Lj057
Големина:
M
is_customized:
Yes
моќност:
4W
Водоотпорен оценка:
IP44
Проекција опсег:
4-6 плоштад
Опсегот:
внатрешна, надворешна
Количина:
1 сет
Проекција Боја:
Шарени, зависи од gobo картичка инсталиран внатре

Купувачи како што избираат