.

.

DIY Лента Везови Цвеќиња Daisy Слика Платно Слики Везана Занаети Крстот Бод Постави Ѕид Уметност Дома Декор C-0245

DIY Лента Везови Цвеќиња Daisy Слика Платно Слики Везана Занаети Крстот Бод Постави Ѕид Уметност Дома Декор

Оценка на посетителот:

DEN 713.00 -20 %
DEN 891.36
Залиха
Достапно за нарачка


Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1~2cm грешка : ) големината е извезена крпа големина, некои од нив ќе вклучуваат clank област : )
Име : Виолетова цвет
Количина : 1 парче
Платно Големина : 50*60см
Пакет листа : 1 Сет ( Фабричка Лента, Конец, Цртежи, Детални Бод на Табелата, Игла)

Карактеристики на предлогот

Големина:
50x60cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Пореметена Везана

Купувачи како што избираат