.

.

WT-P722 WKT Најновите зелена howllite приврзоци мода долго teardrop 24k злато суровини камен teardrop pendant

WT-P722 WKT Најновите зелена howllite приврзоци мода долго teardrop 24k злато суровини камен teardrop pendant

Оценка на посетителот:

DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка


WT-P722 WKT Најновите тиркизна приврзоци мода долго teardrop природна тиркизна суровини боја, со 24k злато позлатен приврзоци накит
Бренд :
WKT Точка законик : WT-P722
Материјал : Природна тиркизна
ГОЛЕМИНА на :
Околу 15*60mm,секој приврзоци ќе бидат различни малку
Метал заврши :
24k вистински злато electroplated на камен остро се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
само приврзоци без синџир, ако сакате синџир, pls изберете друг линк
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Сертификат :
SGS
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Елеганција убавина доаѓа од нејзината едноставна!

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Број На Модел На:
WT-P722
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
teardrop
ОЕМ:
обичај се направи
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат