.

.

Црна Schnauzer Куче Брошеви, DIY Проект Занает Накит Разубавувањето 44*38mm

Црна Schnauzer Куче Брошеви, DIY Проект Занает Накит Разубавувањето 44*38mm

Оценка на посетителот:

DEN 13680.00
Залиха
Достапно за нарачка


Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Услови на продажба :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување.
Врз основа на искусни работна сила, високи производство способност и ефикасно управување со персоналот, Гуангжу jotome Co. Откако ќе се врати објектот и афирмира неисправни, ние ќе брод замена веднаш. Jotome стана снабдувач нуди квалификувани производи, конкурентни цени, добра, услуги и уникатни стилови, како и прилагодени дизајни.
За нас :
Гуангжу Jotome Co.00 /многу
парчиња / многу
Високата Мода Brooch тип на производ булчински бисер brooch US$ 249. Со цел да соработуваат подобро со твоите чесни компании, ние ќе започне посакуван производ на редовни интервали за вашиот внимателен опција. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати за ставање во промет.00 /многу
парчиња / многу
. Производството ќе бидат отворени откако ќе понудата и плати. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ние го задржуваме правото да го одбие секој наплата или размена.
"Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Повеќе многу цел, повеќе конкурентни цени ќе може да се добие. Ако ruturned објектот не е дефектен производ, ќе испрати назад на купувачот. Пл леснотија се применуваат за барањето за враќање или размена во рок од една недела по добивањето на пратката.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RA370CT
Серија:
кристал брошеви
Стил:
Прекрасна ,мода,убавина,осветленост
meterial:
Дијамант,стакло,метал
Употреба:
Свадба,чанти,чевли,чизми,подароци
Други:
Цената е разумна,најдобар квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Легури,Кристал

Купувачи како што избираат