.

.

Оригинални RA25Y20S B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA25Y20S 2W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10PCS

Оригинални RA25Y20S B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA25Y20S 2W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer

Оценка на посетителот:

DEN 3078.00 -5 %
DEN 3240.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% Оригинални RA25 Y20 S B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA25 Y20 S 2 W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10 PCS

Карактеристики на предлогот

Отпорот:
10K Ohm, 2К Ohm, 5K Ohm, 20K Ohm, 500 Ohm, 1K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Јаглерод Филм

Купувачи како што избираат