.

.

жолта 20mm*25M Најлон Обновливи Кабел Врски Авто-грчевито држејќи се за Рака Вратоврска Компјутер на КОМПЈУТЕР, ТВ Жица за Управување со магија лента супер тенок кука ?

жолта 20mm*25M Најлон Обновливи Кабел Врски Авто-грчевито држејќи се за Рака Вратоврска Компјутер на КОМПЈУТЕР,

Оценка на посетителот:

DEN 1174.00 -5 %
DEN 1236.00
Залиха
Достапно за нарачка

жолта 20mm*25 M Најлон Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел врски velc кука вратоврска јамка врски кабел лента вратоврска лента најлон врски Карактеристики : • 100% сосема нов и висок квалитет. • Често се користи за врзување апарати за домаќинство жица и некои други жици. • Ултра-тенок тело, пирсинг кука назад, се повлече цврсто печат,добро леплива залак. • Лесно да се врзе, заштеда на време, може да се користи постојано, ресурси конзервативни. Спецификации : • Материјали : Најлон • Тенка кука • Боја : жолта • Големина : 25 M* 20mm (Должина * Ширина) Пакет се Вклучени : • Обновливи Назад кон Назад кабел врски * 1 ролна (1 ролна големина е 20mm ширина * 25 M должина ) Напомена : 1.Ве молиме љубезно им овозможи приближно 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Производ слики :

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
VCT115
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable

Купувачи како што избираат