.

.

5pcs/1 Ред Деца Деца Шарени Вода Флејта Када Песни Играчка Забава Музика Звучи Бања Играчка #HC6U# Пад на превозот

5pcs/1 Ред Деца Деца Шарени Вода Флејта Када Песни Играчка Забава Музика Звучи Бања Играчка HC6U Пад на превозот

Оценка на посетителот:

DEN 195.00 -25 %
DEN 260.64
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е совршена Нова одлична забава музички бања флејта,пополнете флејта со вода на различни нивоа за различни забелешка,флејта може да се игра поединечно или заедно на носителот вклучени се 5 флејта, пена носителот, и музички листови. Карактеристики 5 различни бои вода флејта, Мека пена вода flute носителот, Сет од водоотпорен песна листови, Одличен вовед во музика Трајни и дете-безбедно Лесно да се чисти и се исуши Материјал : Пластични Димензии : 16 x 20cm/6.30" x 7.87" Количина : 1 Set Нема Мало Пакети Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет листата : 5x флејта 1 x пена носителот 1 x музика лист

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Вода За Прскање Алатка
Возраст Опсег:
> 3 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Други
Број На Модел На:
Бања Играчка
Карактеристики:
Бања
Животни:
види descripition

Купувачи како што избираат