.

.

Нови Балони 15pcs/многу 12inch Печатени Диносаурус Балон Цртан филм Животинско Латекс Балони Роденден Декорација Балони Материјали

Нови Балони 15pcs/многу 12inch Печатени Диносаурус Балон Цртан филм Животинско Латекс Балони Роденден Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 164.00 -20 %
DEN 204.96
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Латекс Пакување : 15pcs/opp Кеси Предмет Тип : 12inch Дебели 2.8 g Диносаурус Ballon Ако имате било какви барања, ве молиме оставете порака за нас. Се надевам дека ќе ни даде најдобри повратни информации, ви благодариме! Употреба : Декоративен производ, промоција, нов производ, промоција, годишнина и други сцени. Расположението миксер за студентски забави, роденден партии, денот на Вљубените, отворено страни, итн. Како што е гумени производи, ве молиме да ги растера мирис за некое време по добивањето.

Карактеристики на предлогот

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Куќа се Движи,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Обликот Стил:
Круг,Цртан Филм Amnimal
Број На Модел На:
партија балони
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
simball
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
15pcs
Класификација:
Ballon
боја:
C
Тип На Објект:
Диносаурус балон
Големина:
12inch
Тежина:
2.8g
Надувување Со Дијаметар:
28-30cm
Употреба:
Свадба Декорација Ballons
Функција:
Роденден материјали
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Купувачи како што избираат