.

.

Нов Висок квалитет 2 парчиња/јазли Индивидуални Лажни Трепки меки Lash Продолжување сочинуваат алатка мека лажни lash бесплатен превозот 0.07 mm

Нов Висок квалитет 2 парчиња/јазли Индивидуални Лажни Трепки меки Lash Продолжување сочинуваат алатка мека

Оценка на посетителот:

DEN 108.00 -42 %
DEN 185.76
Залиха
Достапно за нарачка


.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
.Пакетот вклучува : 1 кутија*60knots Лажни Трепки

Карактеристики на предлогот

Дебелина:
0.07 mm
Должина:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Количина:
60 јазли
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
ZYDCRDJ-2G
Големина:
Normal nize
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Боја:
Црна

Купувачи како што избираат