.

.

Обичај ретро позадина,Сончев Sunflowers,фото mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид олеснување позадина

Обичај ретро позадина,Сончев Sunflowers,фото mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид олеснување

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај ретро позадина,Сончев Sunflowers,фото mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид олеснување позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, памук платно, Не-плетени ткаенини
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
ЕП
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
106315841
Шема:
Флорални
Користи:
На седи соба, спална соба, ресторан, телевизија, хотели

Купувачи како што избираат