.

.

30PCS/МНОГУ YX8052F ДА-94 СОНЧЕВАТА СВЕТЛИНА JOULE КРАДЕЦ 1.25 V DC-DC КОНВЕРТОР БУСТЕР ВОЗАЧОТ IC НОВИ И ОРИГИНАЛНИ

30PCS/МНОГУ YX8052F ДА-94 СОНЧЕВАТА СВЕТЛИНА JOULE КРАДЕЦ 1.25 V DC-DC КОНВЕРТОР БУСТЕР ВОЗАЧОТ IC НОВИ И ОРИГИНАЛНИ

Оценка на посетителот:

DEN 132.00 -5 %
DEN 138.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
тековната:
10A
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Купувачи како што избираат