.

.

1000pcs Бела Zip Вратоврска Кабел Жица се Отстранува Само Лепило Ѕид на Држачот за Монтирање Клип/за Менгеме 4.8 мм

1000pcs Бела Zip Вратоврска Кабел Жица се Отстранува Само Лепило Ѕид на Држачот за Монтирање Клип/за Менгеме

Оценка на посетителот:

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка

Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.9 mm
♦Вратоврска Дупка Ширина "Т" : 0.9 mm
Вратоврска Дупка Ширина "Т" : 0.8 мм)
♦Лепило Тип : Rubbe
♦Температура Оценка : -40° ~ 85° C
♦Боја : Природна
Димензија : 20mm Lx 20mm Wx6mm(0. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,DHL ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.8 мм)
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. )Предмети се испраќаат од кина.
Контактирајте со НАС
1. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.24") H
Монтажа Дупка : 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.24") H
♦Монтажа Дупка : 2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1000 компјутери
Изработени од високо квалитетни најлон 6/6
Тешко носи УЛ усогласат најлон 66,94 V-2
Само лепило со центар дупка за завртка одредување. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
♦Димензија : 20mm Lx20mm Wx6mm(0. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
20x20mm
Тип:
Станот Помине Клип
Димензии:
20x20mm
Вратоврска Планината Дупка Ширина:
4.8 мм (0.19)
боја:
природните бела
Количина:
1000pcs/многу
Тежина:
750g/lot

Купувачи како што избираат