.

.

Американското Знаме Патриотски Bandeau Бикини Реверзибилна Печати Костим за капење, Бански Biquini костими за Капење им Помогнам на Пливачки Костум за Жени

Американското Знаме Патриотски Bandeau Бикини Реверзибилна Печати Костим за капење, Бански Biquini костими

Оценка на посетителот:

DEN 469.00 -11 %
DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


На САД патриотски костим за капење карактеристики strapless цевка бикини сечење на врвот и ниска waisted дрзок пливаат bottoms, поместена. Бански Тип : Бикини
Бикини Тип : Bandeau Бикини
Пол : За Жените
Материјали : Најлон,Полиестер,Spandex
Градник Стил : Поместена
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Јака-линија : Bandeau Јака
Шаблон Тип : Американското Знаме
Половината : Ниска Waisted
Еластичност : Еластичен
Тежина : 0.1800 kg
Пакет : 1 x Врвот 1 x Bottoms
Вистински слики покажуваат
Купувачот Читање
1.Вистински производ може да се разликува.
2.Бикини сетови ,не може да се меша со големина.
3.Затворен снимање Овозможува некои боја разлика.
4.Одблизу нашиот вистински слики пред купување.
5.Стил прашања може да не како причина за наплата, освен ако не се
се случува да се врати на стоката која сте ја добиле.
Големина на табела ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ КУПОТ на велика БРИТАНИЈА&О ГОЛЕМИНА EURP ГОЛЕМИНА на САД ГОЛЕМИНА S 32"~34" 81~86 CM 24"~26" 61~66 CM 34"~36" 86~91 CM А~Б 6~8 32~34 4~6 M 34"~36" 86~91 CM 26"~28" 66~71 CM 36"~38" 91~96 CM Б~C 8~10 34~36 6~8 L 36"~38" 91~96 CM 28"~30" 71~76 CM 38"~40" 96~101 CM Б~C 10~12 36~38 8~10 XL 38"~40" 96~101 CM 30"~32" 76~81 CM 40"~42" 101~106 CM Б~C 12~14 38~40 10~12
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Испорака
Бесплатен превозот : Кина пост воздухопловната /Хонгконг Пост Воздух Mail/Сингапур Пост Воздух Mail( Кина пост воздухопловната превозот обично трае 15-25business дена да пристигне во САД и Европските земји . За Јужна Америка, особено во Бразил . Обично трае повеќе од 1 месец . Ако cann ' t прифати долго превозот време, Можете да ја користите превозот попуст . Благодарение )
Попуст за испорака : DHL / UPS / Федекс / ТНТ / ЕМС .
Плаќање
Зачувам, Кредитна картичка , Унија западна и Т/Т.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни информации
Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети. секако, ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние сме мило да го реши проблемот за вас. Ви благодариме.
Потсети
Ве молиме оставете порака мене, ако сакате да се меша со различни стилови по иста цена или слична цена кога ќе се стави на ред, и јас ќе се подготви на објекти за вас правилно.Ви благодариме!
Што може да ни се јавите пред да плаќање ако сакате да се меша трговија на големо или изберете одберете друг шпедиција, ние ќе ги менувате цена и во комбинација превозот во зависност од вашите нарачки. Тоа нема да биде наплата по уплатата. Ние добредојдовте на мешани на големо. Ние со нетрпение очекуваме да соработка со вас.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
бања 585
Шаблон Тип:
Шарени,Печатење
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
OULING
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Големина:
XS S M L
боја:
Повеќе
Функција:
Притисни До Подлога
2018 лето:
реверзибилна бански
Врвот:
Камшик Бикини
дното:
Камшик biquini намали
Боја Стил:
Природна Боја
Акции:
Да,порибено објект
Пакет Се Вклучени:
градник и дното
Производот:
Bandeau Бикини

Купувачи како што избираат