.

.

180units,38mm AB Бадемово Pendant Кристал Лустерот Призмата Осветлување Делови Pendant Сонцето Catchers Призмата на Приврзоци За Светилка Deecoration

180units,38mm AB Бадемово Pendant Кристал Лустерот Призмата Осветлување Делови Pendant Сонцето Catchers Призмата

Оценка на посетителот:

DEN 7956.00 -11 %
DEN 8940.00
Залиха
Достапно за нарачка


180units,38mm AB Бадемово Pendant Кристал Лустерот Призмата Осветлување Делови Pendant Сонцето Catchers Призмата на Приврзоци За Светилка Deecoration
Име : Кристал Лустерот Дел
Големина : 38*25mm
Боја : AB
Материјал : K9 Кристално
Употреба : Насловна Страна Свадба Декорација Осветлување Делови
Answer : ___________________________ Note :
[ На даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ]
Детална Слика :
имаме различни бои, како што е прикажано во следниот начин : светло зелена,коњак,розова,fuchsia,црвена,розова вода,светлина аквамарин,виолетова,јасно,AB,јоргованот,виножито,итн . ако сакате други бои и се меша боја,ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

боја:
180pcs, 360pcs, 720pcs, 1080pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
38mm
Име:
кристал лустерот дел
боја:
AB
Големина:
38*25mm
Материјал:
k9 кристално
мини цел:
180pcs
Техника:
Полиран
Употреба:
Насловна страна свадба декорација

Купувачи како што избираат