.

.

Висок квалитет! 9 службен конкуренција Б-класа кравја кожа бејзбол Софтбол Спортски Тим Игра,Бесплатен Превозот

Висок квалитет! 9 службен конкуренција Б-класа кравја кожа бејзбол Софтбол Спортски Тим Игра,Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 912.00 -5 %
DEN 959.52
Залиха
Достапно за нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ 100% НОВ Дијаметар : 7.2 CM ПРО NFHS Прецизност Покрена Цвест Полно Зрно Кожа Покрие Cushioned Плута Центар Премиум Сива Волна Рана Нашите најпопуларната Игра Топката N ote : друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачот
ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата. Тоа е од Ali Express Стандард Превозот, општо земено, тоа ќе биде доставен во рок од 10-35 дена. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Превозот време во голема мера ќе зависи и од испорака компанија и вашиот ги локалните обичаи и локалните ефикасност. Ако сакате други начини за испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги задоволат вашите потреби. НАШИТЕ ЗБОРОВИ : Драги Пријатели, ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена и да ги преземат слики од оштетени предмети, ние ќе го направи наплата за тоа. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. постои, исто така, во случај некои од вас не се среќни со предмети, воопшто не грижете се, контактирајте со нас, ние ќе ги добие на најдобриот начин да се реши тоа. Среќен шопинг ^_^

Карактеристики на предлогот

Изведени Серија:
Перница/Перница
Број На Модел На:
DL004
Пополнување:
Гума
Тип:
Топката
Применливи Луѓе:
Машки
Површината Материјал:
кожа
Употреба:
Бејзбол Натпревар за

Купувачи како што избираат