.

.

10Pcs/многу Кристал Кристал Snap Спорт Топката Метал Прилепува Копчето За 18mm Snap Хривнија Часовници Жените Женски Накит DIY

10Pcs/многу Кристал Кристал Snap Спорт Топката Метал Прилепува Копчето За 18mm Snap Хривнија Часовници Жените

Оценка на посетителот:

DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZA769
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
Порака Потсетник
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINNVER
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
за накит:
Копчето Прилепува Накит
Стил:
прилепува нараквици
одговара snao копчето:
одговара 18-20mm копчето хривнија

Купувачи како што избираат