.

.

Еластична Чипка Скриј Лента Ткаенина DIY Занаети Шиење/Облека/Облека додатоци 18CM Royalblue

Еластична Чипка Скриј Лента Ткаенина DIY Занаети Шиење/Облека/Облека додатоци 18CM Royalblue

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -8 %
DEN 412.80
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : 1. Материјал : еластична чипка 2. Боја : црна 3. Ширина : прибл 18cm 4. Пакување : 4meters/многу
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
L-1026
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
18cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат