.

.

Orphee SA37/38/39 Хексагонална никел легиран 90/10 Phosphor бакар Акустична гитара жици

Orphee SA37/38/39 Хексагонална никел легиран 90/10 Phosphor бакар Акустична гитара жици

Оценка на посетителот:

DEN 335.00 -30 %
DEN 478.56
Залиха
Достапно за нарачка

Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Нормално време на испорака со различни изразат компанија.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.
Ali Express Стандард за испорака : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Хонг Конг Пост Воздух Mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Сите други изразува сакате , можете да не контактирате. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вас paypal сметка, така што навистина може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Откако ќе го испрати пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн. Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега.
започнете
крајот
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде
некои ВЕТУВАЊЕ!
1 . Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу. Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу. Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.На легура површината е оксидација-доказ за своите мулти-слој обработка.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега.

Карактеристики на предлогот

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
SB-9X/95X/96X
Бренд Име:
Orphee

Купувачи како што избираат