.

.

10 Парче 10 Бои Корејски Канцелариски Симпатична Свежи Пенкало Рекламирање Креативни Свиткана Училиште Канцеларија Гел Пенкала Девојка

10 Парче 10 Бои Корејски Канцелариски Симпатична Свежи Пенкало Рекламирање Креативни Свиткана Училиште Канцеларија

Оценка на посетителот:

DEN 57.12
Залиха
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 10 компјутери (еден Пакет )× пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Карактеристики на предлогот

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
1205
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Достав

Купувачи како што избираат