.

.

Нијанси Steampunk Мажите очила за сонце Ретро Гроздобер Бренд Дизајнер очила за сонце Жените Мода Лето Очила UV400

Нијанси Steampunk Мажите очила за сонце Ретро Гроздобер Бренд Дизајнер очила за сонце Жените Мода Лето Очила

Оценка на посетителот:

DEN 456.00 -28 %
DEN 633.12
Залиха
Достапно за нарачка

Нијанси Steampunk Мажите очила за сонце Ретро Гроздобер Бренд Дизајнер очила за сонце Жените Мода Лето Очила UV400
· Ние брод на светот. · Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Други земји треба плати делови на трошоците.Ограничените тежина е 2 кг. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали. · Предмети може да се примени во рок од 10-20 дена нормално. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори. · Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Може да има 5-10 дена задоцнување. · Ако ви треба добра итно,pls изберете превозот од DHL, или ЕМС и плати дополнителни трошоци. · Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот е е примена. Ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи. Па ние не ќе издание што враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е да се плати од страна на купувачот. 2.Сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и вашиот Мора да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање, и вашиот PO#. 3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот ја откаже трансакцијата од Aliexpress.Или можете да одберете да имате замена. Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5 .Ти се даде пет-ѕвезда пофалби и споделување на вашите фотографии , ако вториот набавка на поголема или еднаква на 5 долари на производи ,ве молиме да контактирате со услуга за да се обезбеди вашите коментари и слики од екранот, ние ќе ви ги понудиме 2 долари да ви се заблагодарам за вашите повратни информации. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
TFJ
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
49mm
Број На Модел На:
BW1
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Акрилик
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќа Ширина:
58mm

Купувачи како што избираат