.

.

2017 Нови 3 парчиња формално Mens Одговара на Бела Lapel Младоженецот Tuxedos Црна Точка Свадба Мажите Одговараат на Младоженецот masculino Јакна+Панталони+Вест

2017 Нови 3 парчиња формално Mens Одговара на Бела Lapel Младоженецот Tuxedos Црна Точка Свадба Мажите Одговараат

Оценка на посетителот:

DEN 3873.00 -10 %
DEN 4302.72
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. или ни обезбеди референтна боја слика.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка. Наддавање е за еден фустан само.
Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. во оригиналната слика.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата.изберете повеќето затворени боја направи вашиот фустан. Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, Ние не може да гарантира дека бојата на фустанот ќе биде иста како фотографии што го видов. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Само направи најмногу професионален производ за вас
Можете да изберете боја на фустан од нашите боја табела. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
мажите одговара
одговараат на мажите:
Одговараат на
Terno:
костимот homme
адвокатско одговара:
ternos masculino
Одговара:
јакни мажи
tuxedo:
одговара на мажите 2017
terno тенок одговара:
Пушењето Masculino
свадба костуми за мажи:
Копчиња
terno noivo:
младоженецот одговараат на
мажите tuxedo 2017:
адвокатско одговара

Купувачи како што избираат