.

.

Slithice Есен Пролет Жените Суичери Pullovers Мода руски Букви Печати Црно Долг Ракав лејди дуксери

Slithice Есен Пролет Жените Суичери Pullovers Мода руски Букви Печати Црно Долг Ракав лејди дуксери

Оценка на посетителот:

DEN 672.00 -20 %
DEN 839.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
400
Бренд Име:
Slithice
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
SW7586
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Памук
Маскирани:
No

Купувачи како што избираат