.

.

вез чипка Африкански bazin riche getzner црвено француската граница мрежа чипка висок квалитет beaded за Нигерија свадба облечи

вез чипка Африкански bazin riche getzner црвено француската граница мрежа чипка висок квалитет beaded за Нигерија

Оценка на посетителот:

DEN 3346.00 -15 %
DEN 3936.00
Залиха
Достапно за нарачка

Африкански чипка ткаенина
Најдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејства
Висок квалитет,фабрика штекер,брза испорака
Само за вас!
Важни Информации
Оваа прекрасна ткаенина се користи за да се создаде прекрасен фустан стилови или да облагородување на други традиционални форми на фустани, кошули и облека. Овој уникатен печатење е сигурно да се претвори глави и да те направи ѕвезда на партијата.
Пакување : 5 Yards Bazin + 2 Yards француска Чипка
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега".Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.
Политика На Враќање :
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
about 1.2 meters
Број На Модел На:
памук, чипка
Ткаенина Тип:
bazin riche
Големина:
5 метри bazin чипка& 2 метри француски нето чипка
дизајн:
bazin riche
квалитет:
Висок квалитет
Употреба:
За шиење свадба,забава,матурска,вечерни фустани крпа уметност декорација
боја:
Бела/Жолта/Црвена
Материјал:
памук/polyeater
Функција:
Beaded
Декорација:
Извезена

Купувачи како што избираат