.

.

Кориснички Божиќ Елени Поставени Метални Челични Втиснување Образец Сечење Умре Матрицата За DIY Scrapbooking Картичката Албум Занает Нови

Кориснички Божиќ Елени Поставени Метални Челични Втиснување Образец Сечење Умре Матрицата За DIY Scrapbooking

Оценка на посетителот:

DEN 71.52
Залиха
Достапно за нарачка

Опис :
Функција :
Тип : Метал Cutting Умира Матрицата
Состојба : 100% Сосема Нов & Симпатична
Количина : 1 Pcs
Материјал : Јаглероден челик
Боја : Сребрена
Големина : 7.3x7.2cm
Пакет содржи : 1 x Метал Cutting Умира Матрицата
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики
2. Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлики поради прирачник за мерење.
3. Ви благодариме за вашето разбирање љубезно

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
JJ4750-01
Шаблон Тип:
облека
Име на производ:
Божиќ Елени Метал Cutting Умира
Употреба:
Божиќ Матрицата Бележник Албум Хартија Картичка
ip камери 1080p wifi:
Божиќ Занает DIY Scrapbooking
Usage2:
Божиќ Божиќ Украс
Usage3 :
Божиќ Метал Cutting Умира
Usage4:
Метал Cutting Умира Матрицата
Функција:
Божиќ Поставени Метални Челични Втиснување
function1:
Сечење Умре Матрицата За DIY Scrapbooking
function2:
Картичката Албум Занает

Купувачи како што избираат