.

.

VOHIO дизајнер ремени мажите висок квалитет издолжени кожен појас мажите чиста тока pin младите голема големина 150cm моден викенд појас

VOHIO дизајнер ремени мажите висок квалитет издолжени кожен појас мажите чиста тока pin младите голема

Оценка на посетителот:

DEN 2180.00 -34 %
DEN 3302.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Појас Должина:
130cm, 150см
Бренд Име:
VOHIO
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Метал,Cowskin
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
PANKE-1101
Тип На Објект:
Појаси
Извор категории:
[quotient] место стоки
Уметност.Нема.(член број):
PA061
Ширина:
Заеднички став (2-4cm)
Појас тока материјал:
Бакар
Појас тока моделирање:
правоаголник
Пакет:
Прашина торба за пакување
Cortical карактеристики:
Првиот слој на кожа
Начини на прицврстување:
Тока
Стил:
Слободно време
Должина (cm):
135-175CM

Купувачи како што избираат