.

.

Faldas Женски Saia 2018 Нане Зелен Чај Должина Tulle Здолништа За Жените Мода Во Средината На Cald Tulle Здолниште Со Висок Квалитет Женското Здолниште

Faldas Женски Saia 2018 Нане Зелен Чај Должина Tulle Здолништа За Жените Мода Во Средината На Cald Tulle Здолниште

Оценка на посетителот:

DEN 1205.00 -10 %
DEN 1339.20
Залиха
Достапно за нарачка


Plz Се Обрне Внимание На Ова : Здолниште Боја Е Слободна Од Нашите Боја Шема !
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
2. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.
3. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Нане Зелена Tulle Здолништа За Жени
Стил:
High Street
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Бренд Име:
WDPL
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
здолниште:
Може Да Се Сопствени Направени
Стил:
моден 2018
здолниште боја:
Здолништа Боја Слободни
Блузи Или Тенкови Боја :
Боја Слободни
Сезоната:
слободни
Стил:
Гроздобер

Купувачи како што избираат