.

.

DIY Хартија Модел Малку Ирваси Кутија Кукла Соберат Рака Работа Загатка Игра за Возрасни Деца 3D Загатка Играчки Denki & Lin

DIY Хартија Модел Малку Ирваси Кутија Кукла Соберат Рака Работа Загатка Игра за Возрасни Деца 3D Загатка Играчки

Оценка на посетителот:

DEN 359.04
Залиха
Достапно за нарачка


Забелешка : она што прима не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат!
Малку Ирваси Кутија Кукла 3 D DIY Хартија Модел се Соберат Рака Работа Загатка Игра Детска Играчка Denki & Lin
Карактеристики : Материјал : EPS хартија Димензија : x 15cm 9cm x 6cm
Модел : Малку Ирваси Кутија Кукла
Страници : 5
Тежина : * (6 ѕвезда е макс)
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.
2 Aliexpress стандард, E-Пакет, Кина Пост Регистрирани методи : може да се следи и многу побрзо .
Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.
Прирачници :
Ние ќе се користи доволно дебели слоеви Меур филмови пакет на производи за да се обезбеди тоа нема да биде оштетен на кој начин .
Тогаш ние се справи тоа јас n два случаи :
За мала количина наредби, ние ги користиме ПП Вреќи :
За голема сума цел, ние ги користиме Кутија :
Ние имаме различни големина на кутии од 10cm да 30cm во дијаметар.
Ако вашата цел износ е голем, ние ќе го испрати со кутија, ако е тоа потребно, без дополнителни трошоци се обвинети.
Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.
Ако вашата нарачка сумата е мала) и сакам кутија пакет , ве молиме да комуницирам со нас и да платат за екстра превозот цена ,
Ви благодариме.
За производите
Фотографии на производи е целосно во согласност со, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака
Ако не сте го добиле тоа во рок од 60 дена ние ќе рефундирање на парите веднаш.
Ние гарантираме за 60 дена до дестинацијата.(за Русија,Бразил и Аргентина тоа е 90days).
За регистрирани воздухопловната, ние нудиме целосна следење на услугата. Не регистриран економскиот воздух пошта не може да се следи.
По плаќање на вашата нарачка, ние брод во рок од 7 дена, Купувачот е единствено ОДГОВОРНА ЗА ЦАРИНЕЊЕ .
Следење На Веб-Страница :
Се враќа
Производи мора да бидат во иста состојба како што ја добил.
Не фрли далеку пакетот која има адреса информациите за испраќачот.
Ние гарантираме за да се вратите на стоки безусловно во 7 дена по преземањето на испорака на стоката.
F eedback
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации до нас директно, без комуникација.
Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тема:
Филм & TV
Скала:
П Versin
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Број На Модел На:
MPM-010
Бренд Име:
Denki & Lin
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Хартија
Количината на Предмети во Собата:
Како слики прикажани

Купувачи како што избираат