.

.

Мешавина на Стилови Цветен Дрво Snap Копчиња Цвет Копчето Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија Заменливи Копчиња Накит

Мешавина на Стилови Цветен Дрво Snap Копчиња Цвет Копчето Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија Заменливи

Оценка на посетителот:

DEN 212.00 -35 %
DEN 326.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Метална боја:
20PCS, 50PcS, 100PCS
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
NS-01
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm

Купувачи како што избираат