.

.

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Рака Кафе Тенџере Долго Устата Висок Квалитет На Кафе Два Вида Капацитет Бесплатен Превозот

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Рака Кафе Тенџере Долго Устата Висок Квалитет На Кафе Два Вида Капацитет Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 592.00 -48 %
DEN 1139.04
Залиха
Достапно за нарачка


Боја : Сребрена
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Капацитет 1 : 250 ML
Капацитет 2 : 350 ML
Големина : Покажува Како На Следниве Слики
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
0.35 L, 201-300ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
778
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Тип:
Вода Kettles

Купувачи како што избираат