.

.

FAJARINA Уникатен Крокодил Шема Cowhide Кожа Црн Појас Автоматски Mens Квалитет Вистински 3.5 цм Ширина Појаси за Мажи N17FJ429

FAJARINA Уникатен Крокодил Шема Cowhide Кожа Црн Појас Автоматски Mens Квалитет Вистински 3.5 цм Ширина Појаси

Оценка на посетителот:

DEN 1697.00 -48 %
DEN 3264.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првиот и потоа да го изберете соодветна големина сакате. На секое прашање, pls-мејл или порака ни слободни. ви благодариме.
Начин на плаќање
-Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
Повратни информации
-Ако има било каков проблем со стоката, ве Молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други. Вашиот признавање е во наша моќ да се движи напред .Се надевам дека ја добиете вашата 5 ѕвезда повратни информации,благодарение толку многу!
Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата. Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 38to41 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
FAJARINA
Тока Должина:
8.5 cm
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
5.6 cm
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
N17FJ429
Атрибут:
Висок квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
автоматско тока
рака тока материјал:
легура тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
појаси за мажи
боја:
Црно Кафе
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат