.

.

Европа Убавина Маслото 2018 календар Дома Мебел декоративни бела обложена хартија Постер на Ѕид Налепница Дома Decora

Европа Убавина Маслото 2018 календар Дома Мебел декоративни бела обложена хартија Постер на Ѕид Налепница Дома

Оценка на посетителот:

DEN 86.00 -40 %
DEN 144.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти, транспарентен селотејп, pushpin или сино капи на ѕидот
Боја : Постери 100% од реалноста, но поради различни прикаже реалноста сликата боја разлика, толку поголема е веројатноста да добиете постери и ќе видите сликите во бојата е малку поинаква.
Материјал : 160g бела обложена хартија
Драги пријатели, неодамна многу затоа што купувачите приемот адреса не е точно, или примачот име е правилен редослед се враќа Кинески, со цел да се овозможи да брзо да добиете цел, ве молиме цел беше поднесен, да се пополни во вашето вистинско име и име и презиме , телефон, поштенски код, withthe испорака адреса, ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Големина:
30cm X 21cm, 42cm X 30cm
Бренд Име:
Совршен Л
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Слика core материја:
160G бела обложена хартија
Стил:
Класичен
Комбинација:
Упатство
Слики форма:
Станот
Големина:
42 x 30cm, 30 x 21cm

Купувачи како што избираат