.

.

КОЧАН LED Интелигентни Blinker Кочница Велосипед Светлина USB Полнење Велосипед TailLight А2

КОЧАН LED Интелигентни Blinker Кочница Велосипед Светлина USB Полнење Велосипед TailLight А2

Оценка на посетителот:

DEN 618.00 -30 %
DEN 882.24
Залиха
Достапно за нарачка


КОЧАН LED Интелигентни Blinker Кочница Велосипед Светлина USB Полнење
Велосипед Tail Light велосипед
Спецификации :
Батерија : 600m Ah
Тежина : 73g
Lampwick : КОЧАН
Големина : 76*35*30cm
Време на полнење : 3h± 30m
Начини : Светла, Бавно Флеш, Пукна Флеш, СОС, Чукање на срцето
Пак Сигнал Функција : Свртете до 10 степени
Пакет Се Вклучени :
1 x Велосипед Taillight
1 x USB Кабел
1 x Рака

Карактеристики на предлогот

Напојување:
Батеријата
сертификација:
SUPWILD ОГАН
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
S-722
Бренд Име:
SUPWILD ОГАН
Lampwick:
Батеријата:
Тежина:
Големина:
Начини:
Пак Сигнал Функција:

Купувачи како што избираат