.

.

IVITA 3000g Голема Брадавиците Силикони на Градите Форми Лажни Гради Со Лепило Ремени Овална Брадавица Бела Боја Транссексуалци Трансвестит Градник

IVITA 3000g Голема Брадавиците Силикони на Градите Форми Лажни Гради Со Лепило Ремени Овална Брадавица Бела

Оценка на посетителот:

DEN 22272.00 -20 %
DEN 27840.00
Залиха
Достапно за нарачка


IVITA 3000g Голема Брадавиците Силикони на Градите Форми Лажни Гради Со Лепило Ремени Овална Брадавица Бела Боја Транссексуалци Трансвестит Градник Карактеристики : 1. Ова е Најновиот degin врвот силикони на градите форми со голема брадавица. 2. 100% медицински одделение течни силикони. 3. Реален живот-како на телесната тежина и се чувствуваат - овие ќе се погледне, се чувствувам и jiggle само како природни гради. 4. Воскресна реални брадавица. 5. Не треба одредена градник, може да се носат директно, многу погодно. Спецификации : Гради тежина : 3000g сет на телесната тежина ( гради+ ремени) : 3300g Боја : Бела Пакет содржина : 1x Бела Силикони на Градите Форми Забелешка : објектот е спакуван со бела кутија без никакви зборови или слики. Никој не може да знаат што е внатре. Имаме три бои, Бела, Беж, Suntan. Ако сакате други бои, ве молиме да ни оставите порака.
Плаќање :
А Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Contant нас :
А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања
Б. Ние одговори ПОБРЗО во рок од 24 часа (освен викенд)
Превозот :
А Ние брод брзо. Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 дена(освен викенд)
Б. Ние брод на адресата наведена на изразат.
В. Ние не сме одговорни за погрешни/undeliverable адреса
Враќање :
А. ве Молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот за враќање инструкции
Б. Ставка мора да се во оригинал, unworn, непроменета состојба
C. Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците
D. такси Превозот се неповратни
E. ве Молиме овозможи 5 работни дена за процесот на враќање
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако тоа го сакаат,
и ние ќе го прават истото за вас.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
1 Парче
Материјал:
Силикони
Тежина:
3000g
Бренд Име:
IVITA
Големина:
3000g
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
L201950W9XL
Тип:
Голема брадавица на Дојка форми
Облека Нега:
Рачно миење Само
Is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат