.

.

NEMAONE Бохемија сандали за жените летни чевли жените флип beaded цвет флип-flop рамни сандали 34-40 Бела црна Евтини Чевли

NEMAONE Бохемија сандали за жените летни чевли жените флип beaded цвет флип-flop рамни сандали 34-40 Бела црна

Оценка на посетителот:

DEN 653.00 -20 %
DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка


Превозот Време Земјата Превозот Агент Обработка&Испорака САД/Канада Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена(за) велика БРИТАНИЈА/Европски Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена(за) руската Федерација, Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена (за) Блискиот Исток Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена(за) Австралија, Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-30 работни дена(за) Азија Земја Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-38 работни дена(за) Африка Земјата Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена(за) Јужна Америка, Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 10-35 работни дена(за)

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
20007
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Сандала Тип:
Т-Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NeMaoNe
Insole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
Fretwork
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
33,34,35,36,37,38,39,40
Пета:
1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Декорација:
Тока
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите

Купувачи како што избираат