.

.

За ФОЛКСВАГЕН Amarok 2009 2010 2011 2012 Автомобил-стил, Предниот Браник Халоген Магла Светло за Магла Светилка Со Конвексни Леќа

За ФОЛКСВАГЕН Amarok 2009 2010 2011 2012 Автомобил-стил, Предниот Браник Халоген Магла Светло за Магла Светилка

Оценка на посетителот:

DEN 2512.00 -20 %
DEN 3140.64
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светлината Со Леќа Конвексни
За "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 2009-2012
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светлината Леќа Материјал : Стакло Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Боја tempertature : 3000 К Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Парови
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Карактеристики на предлогот

Amarok-Година:
2011,2012,2010
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
1T0941699D 1T0941700D
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Бренд Име:
DFLA
Материјал Тип:
ABS + Стакло + PEI
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Фолксваген Модел:
Amarok

Купувачи како што избираат