.

.

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Hyundai Veracruz Hatchback (2006-) 360mm,Шофершајбната Авто Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Hyundai Veracruz Hatchback

Оценка на посетителот:

DEN 285.00 -14 %
DEN 331.20
Залиха
Достапно за нарачка


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
Ве Молиме Кликнете На Линкот За Hyundai Veracruz Пред Стакло :

Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Hyundai Модел:
Veracruz
Име На Модел:
BR-XDH-16
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
BROSHOO
Veracruz-Година:
2008,2012,2011,2007,2009,2010
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Купувачи како што избираат