.

.

скокање метри Девојки облека т кошули applique животинско симпатична зајакот деца лето блузи tees детска облека кратки ракави т кошула

скокање метри Девојки облека т кошули applique животинско симпатична зајакот деца лето блузи tees детска облека

Оценка на посетителот:

DEN 298.00 -35 %
DEN 458.88
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте На Скокање Метри Продавница Добра Вест : Клиентите Кои го Следат нашата Продавница или да Побара пријатели да се Следат , На Подарок ќе Добие !!!! Ние Сме Нова Детска Облека Продавница во Aliexpress. Продажба на најниска цена. Сите наши производи може да биде предаден во рок од 48hours (бизнис/работен ден), сите објекти во парк!!! Голема Цел, Ние сме среќни да испратите Aramex/Федекс/UPS/DHL/Патарина/EMS Бесплатен превозот за 50% од земји ако сте среќни да го прифатам тоа, премногу. Се истакна : Полно име, адреса и телефон број, поштенски код се Потребни за да Се провери повторно откако ќе заврши вашата нарачка, ние ќе ја испрати на вас Како е можно поскоро! Dropshipping и трговија на Големо Најчесто се добредојдени во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за Специјална понуда слободно. Трговија на големо цена ќе биде на дното цена за вас!
Големина На Запис
Должина(cm)
Градите*2(cm)
Ракав(cm)
Предлагам Висина (cm)
18-24 M
39
28
32
80-90
2 T
42
30
34
90-95
3 T
43
31
35
95-105
4 T
45
33
35
105-110
5 T
46
35
37
110-115
6 T
49
36
39
115-120
1.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 2-3 cm грешка.
2.Бојата на облекувам можат да бидат различни, со оригиналниот основно за светлина effection.
Фотографии Покажуваат :

нова децата да носат нова момчиња tshirt, novatx
А Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Б. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
децата мода облека 2017
А Ние обично брод во рок од три работни дена по приемот на вашата исплата.
Б. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
novatx фабрика за детска облека
А купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
Б. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
нова детска фустани, панталони, т кошули, блузи,
A. Вашето задоволство е наша та rget! Се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. нова деца носат момчиња и девојки облека, нова лето, на пролет, есен, зима, есен модели, јакна, фустани
Б. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни feeback ќе победи на слободно убави подароци со вашата СЛЕДНА цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
T6545
Стил:
Европски и Американски Стил
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
скокање метри
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Големина во Запис:
18/24M-2T-3T-4T-5T-6T
Висина:
80/90CM-90/95CM-95/105CM-105/110CM-110/115CM-115/120CM
Главен Материјал:
Памук
Patern:
Печатени/applique
Ткаенина Тип:
Плетени
Прифати Продажба тип:
Еден КОМПЈУТЕРИ продажба на Мало Или Големо
Сезоната:
Лето
Име на производ:
Девојки tees & блузи
Тип:
кратко sleeve девојки т кошули бебе
Стил:
обичните девојки облека

Купувачи како што избираат