.

.

Odyssea CFS130 CFS 130 Висат на hangling Аквариум Канистер Филтер за Надворешни нано мал резервоар висат на филтер 5W Надворешен Канистер

Odyssea CFS130 CFS 130 Висат на hangling Аквариум Канистер Филтер за Надворешни нано мал резервоар висат на

Оценка на посетителот:

DEN 1919.52
Залиха
Достапно за нарачка

Проток : 120 GPH Димензии (Тело)- 6.00" x 5.00" x 11.00" Висат на грбот компактен дизајн, три фаза филтрација систем. Ги вклучува сите медиуми : филтер подлога, сунѓерот, био-топка. Идеален за слатководни, се всадува, морски аквариуми до 40gal. напојување : имаме 2 верзија филтер, 110v 60hz или 220v 50 hz, ние ќе брод тоа да ви зависи од вашата земја
Ова е се-во-еден надворешен канистер филтер за било слатководни или морски аквариум.
Одлично за слатководни засадени аквариуми. Ги вклучува сите делови, медиумите и додатоци што ви треба во право надвор од кутијата.
Без дополнителни делови потребни.
На CFS 130 е три фаза филтрација систем што ги отстранува остатоци и отпад за кристално бистра вода.
Вклучува филтер подлога, сунѓерот, и био топка медиуми. Проток е 120 GPH и ќе работат со 20 до 40 литри аквариуми.

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена
Големина:
XS
Тип:
Риба
Бренд Име:
Морски Боја
моќност:
8W
Напон:
110-240V

Купувачи како што избираат