.

.

D20mm Завеса Род Декоративни Главата Facette Spitze , Странични Додатоци Finials за Прозорецот за Декорација

D20mm Завеса Род Декоративни Главата Facette Spitze , Странични Додатоци Finials за Прозорецот за Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 684.00 -5 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка

ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Прозорец-Облекување Хардвер
Материјал:
Железо,Пластика
Број На Модел На:
Fn20016
Бренд Име:
baixifei
Тип:
Finials
боја:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
D20

Купувачи како што избираат