.

.

Новите 7 инчен екран на допир ракопис оригинални екран на допир панел HOTATOUCH C177114A1 DRFPC053T V2.0 Бесплатен превозот

Новите 7 инчен екран на допир ракопис оригинални екран на допир панел HOTATOUCH C177114A1 DRFPC053T V2.0 Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 374.40
Залиха
Достапно за нарачка


Новите 7" инчен екран на допир ракопис оригинални екран на допир панел HOTATOUCH C177114 A1 DRFPC053 T V2.0 Бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
HOTATOUCH C177114A1 DRFPC053T-V2.0

Купувачи како што избираат